V Regiment Ironforge

Forum dla graczy ubiegających się o przystąpienie do Gildii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-11-08 17:06:02

Podanie

Gość

Balance-80 druid Balance

Napisz cos o sobie:
1. Artur
2. 15
3. Ucze sie ( 3 gimnazujm) w czasie wolnym WoW.
4. Balance
5. Druid
6. DPS
7. W wowa gram od 2 lat. Głownie  w weekendy.Mikrofan w pełni działający
8. 56/0/15
9. Niechętnie ale w ostateczności tak.
10. Hmm moze i było by w drzewku balance jeszcze kilka skili ktore bym mogł dodac ale wolałem talenty przeznaczyc na restoration gdzie mam wiecej mana regenu oraz intelectu i spell dmg
11. Czy posiadasz na tym bądź innym serwerze jeszcze jakieś postacie na 70-80 lvl ?(Jeśli tak to podaj nick i link do armory)
12. Jestem graczem PvE praktycznie uniwersalnym. Duzo grałem pve na tbc na woltk nie aż tyle ale znam taktyki a jak nieznam to zawsze doczytam.
13. Narazie żadnej ale będę robił enchanting
14. Naxx norm i hc, OS norm i hc (first kill os norm na serwie raid prowadzony przezemnie na postaci w hordzie), EoE niestety zbugowane ale robilem na innym serwie, Ulduar kilka boosów.
15. Yy problemy raczej nie jedzonko i regerntsy mam zawsze gożej z potkami niema kto mi robic ;x
16. Rexis(najlepsza swego czasu gildia PvE)
17. Hmm zapewne z kims kiedys gadałem bo na tym serwie gram od 8 miechów ale nieprzypominam sobie nikogo.
18. Wpisuje w Who Ulduar a tu 8 osób patrze na guild 1 gildia no to pisze do kogo mam sie zgłosic w sprawie rekrutacji nakierowali mnie na Wilusa ten dodał mnie do gildi pwoiedzial ze mam sciagnac tsa i napisac podanie na forum więc już wiedziałem ze dobry wybór ^^
19. Zgranej ekipy i czestych w weekendy raidów
20. Pytanie czy macie zgrana ekipe PvE ? A osiagnac niechce nic chce poprostu miło spędzic czas wolny raidujac z kolegami ^^
21. Hmm juz pisałem ze w wowie chodzi mi o PvE a wy jestescie z tego co widze odpowiednia gildia ktora pomoze mi rozwinąć te hobby
22. Piątek od 16 Cała sobota i niedziela od 16 czyli 3
23. W weekendy okolo 8 h a Tygodniu moze z 1 h max
24. Te godziny mi odpowiadają ale tylko w Weekendy moge zaczac wcześniej i skończyc później

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl